Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Merchandiser (Επτάνησα/ Κυκλάδες/ Κρήτη/ Ρόδος/ Χαλκιδική)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρίας στον τομέα των αλκοολούχων ποτών αναζητά ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Merchandiser
(Επτάνησα/ Κυκλάδες/ Κρήτη/ Ρόδος/ Χαλκιδική)

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Merchandizing των προϊόντων της εταιρίας (ράφια, τοποθέτηση διαφημιστικού υλικού)
  • Διαπραγμάτευση προσφορών και διαχείριση συμφωνιών
  • Ανάπτυξη μακροπρόθεσμων συνεργασιών
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Συμπλήρωση ερωτηματολογίου σε tablet μετά από κάθε επίσκεψη σχετικά με την εικόνα των προϊόντων μέσω στο κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας
  • Επικοινωνιακός, με διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Οργανωτικός, συνεπής με επαγγελματισμό

Παροχές

  • Κάλυψη Εξόδων Διαμονής
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πλήρης ασφάλιση
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση με την ανάληψη των καθηκόντων
  • Επιπρόσθετες παροχές (εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, laptop)
  • Επαγγελματικές ευκαιρίες εξέλιξης
  • Δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας