Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2024

Υπάλληλος Υποδοχής / Γραμματείας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Κέντρο Αποκατάστασης και Αποθεραπείας Ευεξία ζητάει Υπάλληλο Υποδοχής / Γραμματείας

καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν:

  • Διαχείριση παραπεμπτικών και βεβαιώσεων νοσηλείας
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Οργάνωση χώρου υποδοχής
  • Διαχείριση ραντεβού, ενημερώσεων και εκκρεμοτήτων προς τη διοίκηση
  • Επικοινωνία με νοσοκομεία για προγραμματισμό εισαγωγών και διακομιδών
  • Προγραμματισμός ραντεβού ιατρών και εξετάσεων ασθενών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Η / Υ (MS office και προγραμμάτων ERP)
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δυνατότητα ενασχόλησης σε κυλιόμενο ωράριο
  • Υψηλές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης και συνεργασίας
  • Ισχυρά ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερές αποδοχές
  • Μετακίνηση με λεωφορείο της εταιρίας