Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

ΣΥΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία PAPERPACK, πρωτοπόρος Βιομηχανία Χάρτινης Συσκευασίας με πολυετή δραστηριότητα στο χώρο αναζητεί :
Συσκευάστρια Παραγωγής (Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες)

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Συσκευασία και ποιοτικός έλεγχος προϊόντων
  • Καθαρή γραμμή παραγωγής
  • Εισαγωγή παραγωγής στο control center και στο δελτίο παραγωγής
Θα εκτιμηθεί:

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη εταιρεία

Συνθήκες εργασίας:
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Εργασία σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Εργασία σε 6ήμερη απασχόληση Δευτέρα - Σάββατο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ακρίβεια και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας σε 24ωρες κυλιόμενες βάρδιες
  • Δυνατότητα εργασίας σε 6ήμερη απασχόληση Δευτέρα - Σάββατο

Παροχές

  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Ευχάριστο κλίμα
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας