Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/1/2021

Υπάλληλος εξωτερικών εργασιών - εξυπηρέτησης πελατών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Orthoman, εταιρεία που δραστηριοποιείται τόσο στο εμπόριο ιατρικών ειδών & οργάνων όσο και στην υποστήριξη πελατών, με πολυετή & πρωτοπόρο παρουσία στο χώρο της Υγείας, αναζητά στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της Υπάλληλο Εξωτερικών Εργασιών - Υποστήριξης Πελατών.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του υφιστάμενου δυναμικού πωλητών της εταιρείας
  • Παραλαβή, προετοιμασία και αποστολή εισερχομένων παραγγελιών
  • Τοποθέτηση ιατρικών ειδών σε ασθενείς
  • Εξωτερικές εργασίες
  • Βοήθεια σε άλλες ενέργειες σχετικές με την δραστηριότητα των πωλητών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψήφιους)
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δημιουργικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός
  • Εταιρικό δίκυκλο
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Ιδιαίτερα ενδιαφέρον και καινοτόμο αντικείμενο ενασχόλησης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας