Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Υπάλληλος γραφείου σε e-shop | Μεταμόρφωση Αττικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Prénatal Μονοπρόσωπη ΑΕΒΕ, που ειδικεύεται στην πώληση προϊόντων για τη μαμά και το παιδί ως 10 ετών, αναζητά υπάλληλο γραφείου για την τηλεφωνική και ηλεκτρονική εξυπηρέτηση πελατών για το e-shop της στη Μεταμόρφωση Αττικής, για πλήρη απασχόληση, άμεση πρόσληψη.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Διαχείριση αιτημάτων των πελατών που λαμβάνονται από email
  • Καθημερινή επικοινωνία με τους πελάτες για τη διαχείριση των αναγκών τους
  • Τιμολόγηση
  • Διεκπεραίωση ηλεκτρονικών παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Απόφοιτος Λυκείου, ΑΕΙ, ΤΕΙ
  • Γνώση H/Y
  • Επιθυμητή η γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοικος κοντινών περιοχών

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.