Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/1/2020

Αποθηκάριος (ΚΩΔ. LOG 01/20)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΓΕΡΑΚΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ανώνυμη Εταιρεία με έδρα στο Γέρακα Αττικής, ζητά άμεσα Αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης

  • Καταχώρηση εισαγωγών/εξαγωγών εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών
  • Διακίνηση εμπορευμάτων
  • Τιμολόγηση εμπορευμάτων & υπηρεσιών, καθώς και την τήρηση αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οργανωτικός και συνεπής
  • Πολύ καλή γνώση σε εισαγωγή, τιμολόγηση εμπορευμάτων και υπηρεσιών, καταχώρηση και έκδοση παραστατικών
  • Χρήση συστημάτων ERP/CRM (π.χ. Softone, Kefalaio)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης IX και μηχανής

Παροχές

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εργασία σε ένα μοντέρνο, ευχάριστο και διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον.

Όλες οι αιτήσεις και συνεντεύξεις θα είναι άκρως εμπιστευτικές.