Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/06/2023

Μάγειρες Β' & Γ'

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΥΘΝΟΣ

Αναζητούμε δυναμικούς και ταλαντούχους επαγγελματίες για τις θέσεις Β’ & Γ’ Μάγειρα για τη σεζόν 2023 σε cafe - bar στην Κύθνο.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία πιάτων πρωινού (αυγά με λουκάνικα, ομελέτα, καγιανά, toast & sandwich, γιαούρτι με φρούτα)
  • Υποστήριξη κρύας κουζίνας για συνοδευτικά κρασιού
  • Καλές γνώσεις σε τεχνικές μαγειρικής για ένα απλό πιάτο ημέρας των εργαζομένων του μαγαζιού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Προσόντα:

  • Γνώση & εμπειρία για την παρασκευή των πιάτων.
  • γνώση ελληνικής/μεσογειακής κουζίνα
  • Βασική γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Γνώσεις υγιεινής καθαριότητας

Παροχές

Για την παραπάνω θέση η εταιρεία μας προσφέρει:
  • Ασφάλιση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή εξαιρετικών προδιαγραφών