Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/10/2020

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εκπαιδευτικός όμιλος με έδρα την Αθήνα ζητά κοπέλα-κυρία για τη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:
  • Υποδοχή πελατών, ενημέρωση και παροχή πληροφοριών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, ηλεκτρονικής και φυσικής αλληλογραφίας
  • Καταχωρήσεις και διαχείριση βάσης δεδομένων
  • Οικονομικός έλεγχος & επικοινωνία
  • Επιμέλεια κειμένων, ανακοινώσεων και βεβαιώσεων
  • Συντονισμός εκδηλώσεων
  • Οργάνωση γραφείου και αρχειοθέτηση
  • Προγραμματισμός & έλεγχος προμηθειών
  • Συντονισμός εργασιών μεταξύ τμημάτων
  • Διαχείριση καθημερινών θεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη σχολής με κατεύθυνση σπουδών: Γραμματέας, Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Μάρκετινγκ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επίπεδο Αγγλικών Proficiency
  • Άριστος χειρισμός Office & δημιουργίας παρουσιάσεων
  • Άριστες ικανότητες γραπτής, προφορικής επικοινωνίας

Θα είναι πλεονέκτημα:

  • Προϋπηρεσία σε εκπαιδευτικό φορέα
  • Γνώση χειρισμού προγραμμάτων ERP

Παροχές

  • Πενθήμερη 5ωρη εργασία
  • Ωράριο απογευματινό