Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/06/2023

Maitre de Chalet

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Γαλλία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Are you ready for a life-changing experience?

Ο διεθνής ξενοδοχειακός όμιλος Club Med, ο οποίος διαθέτει 70 all-inclusive luxury resorts, στις πιο όμορφες τοποθεσίες στον κόσμο αναζητά:

MAITRE DE CHALET

για τα ξενοδοχεία του στις Γαλλικές Άλπεις για την καλοκαιρινή περίοδο.

  •  H Υποδοχή και η ξενάγηση του πελάτη στο σαλέ
  •  Ο καθαρισμός, η τακτοποίηση, η διακόσμηση του σαλέ
  •  Το room service
  •  H εξατομικευμένη εξυπηρέτηση και η ποιοτική συμπεριφορά προς τους πελάτες

αποτελούν καθήκοντα ενός maitre de chalet.

Εάν:

  • Έχετε προϋπηρεσία στο housekeeping και στο sevice .
  • Μιλάτε καλά Αγγλικά ή/και Γαλλικά.
  • Γνωρίζετε τις εργασίες τακτοποίησης και καθαριότητας που διασφαλίζουν την ποιοτική εικόνα των δωματίων ενός ξενοδοχείου.
  • Επιθυμείτε να εκπαιδευτείτε και να αποκτήσετε προϋπηρεσία σε ένα επάγγελμα περιζήτητο στους  προορισμούς του εξωτερικού.

Η εταιρεία προσφέρει :
  • Εκπαίδευση σε resort του ομίλου στην Γαλλία πριν την ανάληψη καθηκόντων
  • Μισθό και ασφάλιση
  • Διαμονή, διατροφή, στολή
  • Έξοδα ταξιδιού
  • Προοπτική εξέλιξης και προοπτική εργασίας μετά την χειμερινή σεζόν
#alifechangingexperience #UniqueWorld2Work

* H εταιρεία ενημερώνει τηλεφωνικά μόνο τους υποψήφιους των οποίων τα προσόντα ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.