Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/4/2024

Χειριστές Συσκευαστικών Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DRYFO S.A. εταιρεία με πολυετή παραμονή στον χώρο του εμπορίου και επεξεργασίας τροφίμων, αναζητά άτομα για τη κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Χειριστής Συσκευαστικών Μηχανών Παραγωγής (Έδρα: Θεσσαλονίκη)

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός, συντονισμός & επίβλεψη λειτουργίας συσκευαστικών μηχανών
  • Ενημέρωση του προϊσταμένου για τυχόν αποκλίσεις ή εν δυνάμει προβλήματα ως προς την παραγωγική διαδικασία
  • Ορθή τήρηση των κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας του χώρου εργασίας
  • Συμμετοχή σε υποστηρικτικές εργασίες της παραγωγής
  • Ορθή διαχείριση α' υλών και έλεγχος της ποιότητας των τελικών προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ικανότητα προγραμματισμού, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας και εχεμύθειας
  • Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε συνθήκες υψηλής πίεσης
  • Πτυχίο Μηχανολογίας ή αυτοματισμού θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης