Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Α' Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2024

Α' Μάγειρα

Κύρια καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση και τήρηση των κατευθύνσεων που ορίζει ο chef
  • Βελτιστοποίηση των διαδικασιών με προσανατολισμό στην ταχύτητα και στην ποιότητα παρασκευή
  • Συμμόρφωση με πρωτόκολλα υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλεια
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.