Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/8/2019

Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εταιρεία  ελληνορωσικών συμφερόντων ζητείται κυρία για τη θέση της Γραμματείας  για 4ωρη ή 6ωρη εργασία.

Περιγραφή Θέσης :

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας
  • Διαχείριση και αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Οργάνωση εταιρικών ταξιδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία άνω των 25 ετών
  • Άπταιστη γνώση Ρωσικών, Αγγλικών και Ελληνικών (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Ικανότητα σωστής τήρησης διαδικασιών, ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Γνώση και χειρισμός υπολογιστή
  • Γνώση του Microsoft Office (Word και Excel)
  • Άριστες οργανωτικές και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Δυνατότητα απόδοσης σε ένα γρήγορο και δυναμικό περιβάλλον κάτω από συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Σταθερός μηναίος μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ, νόμιμα επιδόματα
  • Συνεχής εκπαίδευση