Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2019

Υπάλληλος τεχνικού τμήματος - Ηλεκτρολόγος / Ηλεκτρονικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία με αντικείμενο το εμπόριο, τη συντήρηση και την επισκευή μπαταριών, αναζητά για το τμήμα της εξωτερικής τεχνικής υποστήριξης, Ηλεκτρολόγο ή Μηχανικό Αυτοκινήτων.

Η θέση είναι μόνιμη και πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  •  Εγκατάσταση μπαταριών.
  •  Έλεγχος και συντήρηση μπαταριών.
  •  Αναγνώριση και αντιμετώπιση βλαβών.
  •  Καταγραφή μετρήσεων και σύνταξη αναφορών, σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία ως Ηλεκτρολόγος ή Μηχανικός αυτοκινήτων.
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • Γνώση Αγγλικών.
  • Καλή γνώση Η/Υ και ιδιαίτερα καλή γνώση του MICROSOFT EXCEL.
  • Δίπλωμα Οδήγησης.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση & ασφάλιση,
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών,
  • Συνεχή εκπαίδευση,
  • Εταιρικό τηλέφωνο, ηλεκτρονικό υπολογιστή & αυτοκίνητο.