ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλος διαχείρισης δημόσιων διαγωνισμών

Κατηγορία: Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υπάλληλος διαχείρισης διαγωνισμών από εταιρεία που δραστηροποiείται στο Total Facility στην δυτική Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή θέσης :

  • Παρακολούθηση και αξιολόγηση αποδελτιώσεων
  • Ανάγνωση διακηρύξεων
  • Προετοιμασία φακέλου ( δικαιολογητικά συμμετοχής, τεχνική και οικονομική προσφορά)
  • Χρήση της πλατφόρμας ΕΣΗΔΗΣ (υποβολή των ηλεκτρονικών διαγωνισμών )
  • Σύνταξη και υποβολή ενστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση εργατικής νομοθεσίας και υπολογισμού εργατικού κόστους, σχετική εμπειρία σε αντίστοιχή θέση θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση χρήσης ΕΣΗΔΗΣ
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!