Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/05/2023

Πωλητές Λιανικής-Athens Metro Mall & Attica (Σύνταγμα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η TRENKWALDER αναζητά:

Πωλητές λιανικής

(full time)

Περιγραφή θέσης:

Η εργασία αφορά στην πώληση και εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος σε μεγάλη και γνωστή εταιρία καταστημάτων στον τομέα  της υπόδησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις;
  • Είσαι προσανατολισμένος στην εξυπηρέτηση του πελάτη και στο αποτέλεσμα;
  • Ενδιαφέρεσαι να εργασθείς σε ένα γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον;
  • Σου αρέσει να εξελίσσεσαι και να δουλεύεις ομαδικά;
  • Θέλεις να εργασθείς σε ένα περιβάλλον όπου η προσωπική και επαγγελματική σου ανάπτυξη και εξέλιξη είναι εξίσου σημαντικές με εκείνες της εταιρίας;
  • Έχεις ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες;

Παροχές

Παροχές:

Εξαιρετικό περιβάλλον και προοπτικές εξέλιξης.

                                            Στείλε μας το βιογραφικό σου!!

και ένας συνεργάτης της εταιρίας μας θα επικοινωνήσει σύντομα μαζί σου!