Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/9/2020

Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών - αποστολών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος διαχείρισης παραγγελιών - αποστολών σε πολυεθνική εταιρεία στην Αθήνα.

Καθήκοντα:

  • Δημιουργία και συντονισμός φορτώσεων, παραδόσεων
  • Συνεργασία, υποστήριξη με/σε δίκτυο αντιπροσώπων
  • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα της εταιρείας
  • Κατανόηση κινήσεων και λειτουργίας αποθήκης
  • Επεξεργασία παραγγελιών και σχετικών επικοινωνιών
  • Παρακολούθηση ορθής εκτέλεσης παραγγελιών
  • Συμμετοχή σε εταιρικά σεμινάρια
  • Τήρηση εταιρικών, διάφανων και νόμιμων διαδικασιών και κανόνων υγιεινής
  • Συμμετοχή σε ομάδα
  • Κατανόηση οικονομικών μεγεθών και στόχων
  • Βελτίωση καθημερινών πρακτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων ή παρεμφερές
  • 3 χρόνια σχετικής εργασιακής εμπειρίας
  • Γνώση αγγλικής γραπτά και προφορικά
  • Γνώση ΙΤ και ψηφιακού περιβάλλοντος εργασίας

Προσόντα:

  • Ενεργητικότητα, ρεαλιστική φιλοδοξία
  • Πάθος για δημιουργική εργασία και αποτελέσματα
  • Ευελιξία και επικοινωνιακό πλεονέκτημα
  • Υπευθυνότητα
  • Θετικότητα και εχεμύθεια
  • Αφοσίωση στον πελάτη

Παροχές

  • 14 μισθοί μεγαλύτεροι των προβλεπόμενων
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση
  • Κάρτα αγορών
  • Μεταβλητές προς τα πάνω αναλόγως επιπλέον προσόντων
  • Κοινή ανάπτυξη σε άριστο περιβάλλον συνεργασίας