Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2021

Πωλήτρια/της σε κατάστημα ενδυμάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται πωλήτρια Ανδρικών/Γυναικείων ενδυμάτων για την στελέχωση του καταστήματός μας στα Γιαννιτσά.

Αν αγαπάς τον χώρο των ενδυμάτων, έχεις εμπειρία στην λιανική πώληση και ενδιαφέρεσαι να εργαστείς σε ένα φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Περιγραφή θέσης:
  • Εξυπηρέτηση των πελατών μας
  • Παραλαβή & τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Καθημερινή φροντίδα του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσωπική εξέλιξη
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας

* Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

Σας προσφέρουμε:
  • Σταθερή συνεργασία με πλήρη απασχόληση
  • Μισθό ανάλογο των προσόντων
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό, αξιοκρατικό και ευχάριστο περιβάλλον