Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2024

Γραμματειακή υποστήριξη με γνώσεις λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με σύγχρονη κουλτούρα και ταυτόχρονα μεγάλη εμπειρία στο χώρο της κατασκευής ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γνώσεις Λογιστικής, εμπορικής διαχείρισης & τηλεφωνικού κέντρου σε θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης στην Δυτική Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Τήρηση των λογιστικών υποχρεώσεων της εταιρείας(καταχωρήσεις απαραίτητων εγγραφών, εκδοση παραστατικών)
  • Παρακολούθηση υπολοίπων προμηθευτών και πελατών
  • Επικοινωνίες με προμηθευτές, πελάτες και συνεργάτες της εταιρείας
  • Γνώση εμπορικής αλληλογραφίας (σύνταξη)
  • Υποστήριξη εμπορικού τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών διεργασιών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προθυμία για ανάπτυξη νέων γνώσεων και εξέλιξη προσωπικότητας
  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office, ERP (Ευχέρεια στη χρήση Pylon ERP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εμπειρία στην προετοιμασία φακέλου για κατάθεση χρηματοδοτικών προγραμμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάσει προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης και επιλογή επαγγελματικής κατεύθυνσης