Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2023

ΒΑΛΕΣ - ΟΡΟΦΟΚΟΜΟΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το 5-στερο ξενοδοχείο ΕΚΙΕΣ στη Βουρβουρού Χαλκιδικής αναζητά για την σαιζόν 2023
ΒΑΛΕ-ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ

Απαραίτητα Προσόντα

Καθήκοντα θέσης
  • Φροντίδα παραλίας.
  • Διανομή και συλλογή λινών με αυτοκινητάκι.
  • Φροντίδα αποθηκών(εφοδιασμό-τακτοποίηση)
  • Ενημέρωση της προισταμένης για φθορές, ελλείψεις και βλάβες.
  • Εκτέλεση των εργασιών με ταχύτητα,συνέπεια και ευσυνειδησία.
  • Ευγένεια και επαγγελματισμό στην επικοινωνία με τον πελάτη και τον συνάδελφο.
  • Τήρηση προσωπικής υγιεινής.
Προφίλ υποψηφίου
  • Επαγγελματική εμπειρία σε ξενοδοχειακή μονάδα.
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα , ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείριση χρόνου.
  • Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Προσεγμένη εμφάνιση, ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και στην ικανοποίηση του πελάτη

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει
  • Ικανοποιητικότατο πακέτο αποδοχών.
  • 6-8 μήνες απασχόληση
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών.
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Διαμονή σε πολύ καλά καταλύματα.
  • Πλήρη διατροφή ( 3 γεύματα την ημέρα)