Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

Τηλεφωνητής / Τηλεφωνήτρια (Εξυπηρέτηση Πελατών)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΒΙΠΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας με έδρα στη Θεσσαλονίκη δραστηριοποιείται στο χώρο της εμπορίας & διακίνησης ενδυμάτων - υποδημάτων, επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία υποψήφιο/α για την κάλυψη θέσης του Τηλεφωνικού Κέντρου.

Αρμοδιότητες

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν την Διεκπεραίωση κλήσεων (όχι επιθετική πώληση) και την διαχείριση εισερχόμενων μηνυμάτων στα Social Media (Facebook - Instagram- Email).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη Γνώση Η/Υ
  • Καλή χρήση και εξοικείωση με τα Social Media & Internet (Facebook – Instagram - Email)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2 χρόνια
  • Απαραίτητη κατοχή μεταφορικού μέσου

Παροχές

  • Μισθός, Ασφάλιση
  • Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης
  • Κυλιόμενο ωράριο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.