Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Έμπειροι Κηπουροί

Αγροτικά

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στο Garden Center Βασιλειάδη Α.Ε στον τομέα της κατασκευής και συντήρησης πράσινων χώρων, αναζητούμε 3 κηπουρούς-εργάτες για μόνιμη θέση εργασίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Φύτευση & συντήρηση φυτών
  • Κοπή χλοοτάπητα
  • Γνώση χρήσης εργαλείων κηπουρικής
  • Γνώση σε αυτόματα συστήματα ποτίσματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 1 χρόνος εμπειρίας σε εργασίες κηπουρικής ή ενασχόληση με τη γη
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και ικανότητα εργασίας σε ομάδα

Παροχές

  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης ιατρική κάλυψη και ασφάλιση ΙΚΑ
  • Η αγγελία αφορά μόνιμη θέση εργασίας και πλήρης μισθοδοσία​
Η αγγελία αφορά όλους τους ενδιαφερόμενους, ανεξαρτήτως φύλλου, ηλικίας και εθνικότητας

Τηλ. επικοινωνίας : 2310 475 475

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.