Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/5/2024

Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη, με πλήρη & πενθήμερη πρωινή απασχόληση, από εταιρεία επεξεργασίας απεικονίσεων στο κέντρο της Αθήνας.

Περιγραφή θέσης

  • Οργάνωση γραφείου, προγραμματισμός και ρύθμιση καθημερινών υποχρεώσεων
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Εξυπηρέτηση & Διαχείριση παραπόνων πελατών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων (ηλεκτρονική και φυσική)
  • Διαχείριση και ανανέωση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Διαχείριση επικοινωνίας πελατών και εξωτερικών συνεργατών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες και τους προμηθευτές
  • Καταχώρηση των παραγγελιών στο σύστημα της εταιρείας
  • Διεκπεραίωση τυχόν εξωτερικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων, προβλημάτων και υπευθυνότητα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Kαλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και χειρισμού Η/Υ
  • Eπικοινωνιακές δεξιότητες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.