Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπάλληλος γραφείου με γνώση Corel

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΛΑΡΙΣΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από εταιρεία πληροφορικής με έδρα στην Λάρισα ζητείται υπεύθυνο άτομο ως Υπάλληλος γραφείου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρησης Παραστατικών
  • Υλοποίησης γραφειοκρατίας
  • Βασικών Γραφιστικών αναγκών
  • Διαχείρισης Ιστοσελίδας και Social Media
  • Email καμπάνιες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Γνώση Corel
  • Άριστος χειρισμός γραπτού λόγου
  • Άριστος χειρισμός Η/Υ

Παροχές

  • Εκπαίδευση για όλα τα καθήκοντα που θα αναλάβει
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και ικανοτήτων με αξιολόγηση και επιβράβευση