Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/3/2024

Barista - Service σε super market

Εστίαση

Πόλη ΑΦΑΝΤΟΥ | ΡΟΔΟΣ

Είμαστε η εισαγωγική και εμπορική εταιρεία Βασίλειος ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ Α.Ε με σημαντική παρουσία και ανάπτυξη στη Ρόδο. Διαθέτουμε Καταστήματα Super Markets, Cash and Carry και Αποθήκες Χονδρικής με ένα δίκτυο διανομής που καλύπτει όλη την Ρόδο. Με στόχο την ενδυνάμωση της εταιρείας μας, με ανθρώπους που συμμερίζονται τις αξίες μας και που επιθυμούν να συνδέσουν την προσωπική τους επαγγελματική ανάπτυξη μαζί μας, αναζητούμε: ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ BARISTA / SERVICE ΓΙΑ ΤΟ CAFÉ ΣΤΟ SUPER MARKET μας στην ΑΦΑΝΤΟΥ της ΡΟΔΟΥ για 12μηνη απασχόληση.

Κύρια Καθήκοντα:​
  • Προετοιμασία και ψήσιμο αρτοσκευασμάτων και σφολιάτας
  • Προετοιμασία και παρουσίαση sandwich
  • Παρασκευή και service εξαιρετικού καφέ και ροφημάτων στους πελάτες
  • Γέμισμα ψυγείου και ραφιών Πώλησης
  • Τακτοποίηση τραπεζοκαθισμάτων self service
  • Φιλική και ευγενική εξυπηρέτηση
  • Διαχείριση του αποθέματος με σκοπό την αξιοποίηση του, χωρίς φθορές η απώλειες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Όρεξη για εργασία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία ή και προϋπηρεσία σε Café, fast food, take away κ.λ.π. (θα εκτιμηθεί)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, φιλική και ευγενική διάθεση, αντίληψη εξυπηρέτησης
  • Αξιοπρέπεια, εντιμότητα, συνέπεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών και πλήρη ασφάλιση
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με διαρκή εκπαίδευση και προοπτικές Ανάπτυξης
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια αναπτυσσόμενη και υγιή ελληνική επιχείρηση

Αν ενδιαφέρεστε:

Παρακαλούμε στείλετε το Βιογραφικό σας σημείωμα ή περάστε από τα Καταστήματα μας για να συμπληρώσετε μία αίτηση εργασίας.