Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Bartender Ξενοδοχείου

Εστίαση

Πόλη ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Blue Carpet Luxury Suites βρίσκεται στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής και αποτελείται απο 38 δωμάτια, είναι μπροστά στη θάλασσα και διαθέτει a la carte εστιατόριο,beach bar και pool bar.Το ξενοδοχείο εν όψει της καλοκαιρινής σεζόν 2024 αναζητά να προσλάβει άτομα για την θέση του Bar.

Αρμοδιότητες:

  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Λήψη και παράδοση παραγγελιών
  • Παρασκευή ροφημάτων / cocktails σύμφωνα με τα προβλεπόμενα standards
  • Καλή γνώση παρασκευής καφέ
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με το μενού και τη λίστα κρασιών
  • Διατηρεί και παραδίδει το χώρο εργασίας καθαρό και εφοδιασμένο για την επόμενη βάρδια
  • Προσανατολισμένος-η στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

    Προσόντα:

    • Εργασιακή εμπειρία, ιδανικά σε περιβάλλον ξενοδοχείου
    • Άριστη γνώση αγγλικών, συμπληρωματικές γλωσσικές δεξιότητες θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν
    • Θετική διάθεση και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
    • Δημιουργικότητα και φαντασία
    • Πελατοκεντρική αντίληψη
    • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
    • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
    • Διατήρηση υψηλής ποιότητας προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης
    • Υπευθυνότητα και συνέπεια

    Παροχές

    Προσφέρουμε:
    • Ανταγωνιστικό μισθό
    • Διαμονή και μεσημεριανό γεύμα
    • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
    • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

    Εάν θέλετε να ενταχθείτε στην ομάδα μας παρακαλούμε στείλτε μας ένα βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία σας.