Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα προϊόντων τεχνολογίας στη Χαριλάου Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Παροχή άψογης εξυπηρέτησης πελατών
  • Συμμετοχή στην παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο πώλησης
  • Αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας
  • Συνεχής ενημέρωση για τα προϊόντα και τις προσφορές μας
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πώλησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με άμεση ανταπόκριση στην εκτέλεση καθηκόντων

Παροχές

  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Αποδοχές ανάλογα εμπειρίας- προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.