Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Οδηγοί Β' κατηγορίας (2 μήνες)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ

Αναζητούμε οδηγούς με ερασιτεχνικό δίπλωμα που θα μεταφέρουν πελάτες στην Μύκονο με απόλυτη συνέπεια, άνεση και ασφάλεια, για τη χρονική περίοδο Ιουλίου - Αυγούστου 2024.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή πελατών από τον τόπο και στην ώρα που έχουν ζητήσει
  • Παροχή βοήθειας στους πελάτες κατά τη φόρτωση και εκφόρτωση των αποσκευών τους
  • Παροχή πληροφοριών σε πιθανά ερωτήματα των πελατών σχετικά με την περιοχή
  • Διατήρηση του οχήματος σε καθαρή και καλή κατάσταση
  • Αναφορά ζητημάτων που αφορούν το όχημα ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Β’ σε ισχύ (τουλάχιστον 24 μήνες πριν από την έναρξη της σύμβασης εργασίας)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Να είναι απόφοιτοι τουλάχιστον λυκείου, οποιουδήποτε τύπου, ή αντίστοιχης εκπαιδευτικής βαθμίδας της αλλοδαπής
  • Αντίγραφο Ποινικού Μητρώου
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Εξοικείωση με τη χρήση συσκευών πλοήγησης GPS
  • Ικανότητα και θέληση μεταφοράς αποσκευών πελατών
  • Διαθεσιμότητα για νυχτερινές βάρδιες
  • Ευγενική και επαγγελματική παρουσία
  • Ικανότητα διατήρησης ηρεμίας σε δύσκολες συνθήκες οδήγησης (π.χ. ώρες αιχμής) και εμπειρία σε απαιτητικές συνθήκες διαχείρισης πελατών

Παροχές

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές και ποσοστά
  • Εργασιακές συνθήκες υψηλής ποιότητας
  • Πλήρως εξοπλισμένα οχήματα από την εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.