Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
13/4/2024

Σερβιτόρος - Σερβιτόρα

Εστίαση

Πόλη ΠΟΛΗ ΚΩ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Barbouni Restaurant στη Κω με πάνω από 12 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας

αναζητά συνεργάτες για την σεζόν 2024 για τις θέσεις:

Waiters/ Waitresses/ Barman / Assistant Waiters

Αναζητούμε υποψηφίους με ευχάριστο χαρακτήρα και υψηλό εργασιακό ήθος για να ενταχθούν στην οικογένεια του Barbouni με προοπτικές εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας.

Αρμοδιότητες:

  • Σερβίρισμα ποτών και εδεσμάτων ακολουθώντας τα πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρίας
  • Γνώση του καταλόγου του εστιατορίου με σκοπό την παροχή διευκρινίσεων στους επισκέπτες
  • Καλωσόρισμα των επισκεπτών με φιλική διάθεση και χαμόγελο
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με το εστιατόριο σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός και όρεξη για μάθηση και εξέλιξη σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη ομάδα
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Εμπειρία στο Service
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης (On the job training).
  • Υψηλό πακέτο αποδοχών αναλόγως της εμπειρίας.
  • Διαμονή κοντά στην εργασία, διατροφή στο εστιατόριο, πλήρης ασφάλιση.
  • Εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον με οικογενειακό κλίμα.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Δυνατότητα επέκτασης συνεργασίας σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη
  • Εποχιακή απασχόληση Απρίλιος 2024 - τέλη Οκτωβρίου 2024

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.