Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Υπάλληλος γραφείου - Γραμματειακή υποστήριξη (Με γνώση διαχείρισης E-shop)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Από εταιρεία επαγγελματικού εξοπλισμού εστίασης με έδρα στο κέντρο της Αθήνας ζητείται υπάλληλος γραφείου με υπευθυνότητα, σταθερότητα και όρεξη για εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή διαχείριση γραφείου
  • Αποστολή προσφορών
  • Διαχείριση social media - website της εταιρείας
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων, emails και μηνυμάτων με ακρίβεια
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τους συνεργάτες του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις Η/Υ (OFFICE)
  • Λίγες γνώσεις τιμολόγησης
  • Γνώσεις woocommerce
  • Εμπειρία σε θέσεις υπάλληλου back office, επιβεβαίωση ραντεβού, courier control κτλ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Εργατικότητα & υπευθυνότητα
  • Συνέπεια & οργανωτικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια & ευγένεια

Παροχές

  • Full time – Μόνιμη απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός, ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.