Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/6/2020

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ Υποδιευθυντής καταστήματος

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Γνωστή αλυσίδα multi-market / εστίασης με 15 χρόνια πετυχημένης παρουσίας στο χώρο της εξυπηρέτησης και του καφέ και εμπορίου, διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο  καταστημάτων σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τα νέα κατάστηματά της στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής άτομα για τη θέση:

 Βοηθός Υπευθύνου καταστήματος

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος.
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας, των παραγγελιοληψιών, της σωστής αποθήκευσης και της χρήσης πρώτων υλών.
  • Διασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής και πολιτικών της εταιρείας.
  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος.
  • Συνεχής έλεγχος και αξιολόγηση για την έγκαιρη αναγνώριση και επίλυση προβλημάτων.
  • Άμεση κινητοποίηση για την εξασφάλιση των αναγκών του καταστήματος κατόπιν συνεννόησης με τον Υπεύθυνο καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως υπεύθυνος καταστήματος ή βοηθός
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ικανότητα διοίκησης, παρακίνησης, έμπνευσης και ανάπτυξης του προσωπικού
  • Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες και σωστή διαχείριση χρόνου για την επίτευξη στόχων
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft MS
  • < 40 ετών

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ.
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης