ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΑΕΙ

Κατηγορία: Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Μεταπτυχιακό (MSc)

Μελετητική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη και εξειδίκευση στις μελέτες ενεργειακών αναβαθμίσεων, ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Μηχανικό ΑΕΙ με τριετή τουλάχιστον εμπειρία.

Θέση πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή Θέσης - Καθήκοντα:

  • Εκπόνηση ενεργειακών, ηλεκτρολογικών, φωτοτεχνικών μελετών - μελετών Α.Π.Ε.(φωτοβολταϊκά, βιομάζα, ΣΗΘΥΑ κ.α.)
  • Ενεργειακοί έλεγχοι

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τριετή προϋπηρεσία
  • Επιθυμητή γνώση Dialux, Relux
  • Πολύ καλή γνώση Autocad - Microsoft Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επιιθυμητή hands-on εμπειρία, ειδικά για την εκτέλεση ενεργαικών μετρήσεων, αν απαιτηθεί
  • Άδεια οδήγησης Β' κατηγορίας

Παροχές

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας