Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/06/2016

MARKET DEVELOPER

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας με έδρα την Ρόδο, ειδικεύεται στις υπηρεσίες διαδικτύου. Ειδικότερα σε πρωτοποριακές πλατφόρμες για την ανάπτυξη του online shopping, παρέχοντας την δυνατότητα μιας εξελιγμένης μηχανής αναζήτησης.

Ζητούμε  έμπειρο market developer για να πλαισιώσει το αρμόδιο τμήμα.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη νέων αγορών / πελατολογίου.
  • Υποστήριξη υπάρχοντος πελατολογίου.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων:

  • 2-4 χρόνια προϋπηρεσία.
  • Προσήλωση στα αποτελέσματα.
  • Αυτοπεποίθηση και αποφασιστικότητα στις πωλήσεις, με υψηλές επαγγελματικές φιλοδοξίες.
  • Ικανότητες αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου, αυτό-παρακίνησης και έγκαιρης επίτευξης στόχων.
  • Άριστη επικοινωνία και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office και Internet.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ικανοποιητικές απολαβές.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής και οικονομικής  εξέλιξης.
  • Άνετο και φιλικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση.