Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Barista - Μπουφέ

Εστίαση

Πόλη ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η επιχείρηση Bfresko - Healthy Food & Drinks αναζητά άτομα που επιθυμούν να πλαισιώσουν την ομάδα μας στο ξεκίνημά της, εντός του πεζόδρομου της Καλαμαριάς!

Ζητείται υποψήφιος / υποψήφια Barista - Μπουφέ.

Θέση εργασίας πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης :
  • Παρασκευή ροφημάτων (καφές, χυμός, smoothies)
  • Προετοιμασία κρύων γευμάτων (σαλάτες, πανίνι κλπ)
  • Χειρισμός ταμείου – έκδοση αποδείξεων – POS κλπ
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο το πιστοποιητικό υγείας για εργασία σε χώρους εστίασης
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ανάλογες ή αντίστοιχες θέσεις
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Συνέπεια & επαγγελματισμός
  • Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών (ή άλλης γλώσσας)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Πλήρης εκπαίδευση και εξειδικευμένες γνώσεις στην προετοιμασία γευμάτων και παραγωγή ροφημάτων
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.