Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2020

Γραμματέας Υποστήριξης Διεύθυνσης (Personal Assistant)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται γραμματέας υποστήριξης διεύθυνσης (Personal Assistant).

Καθήκοντα:
  • Υποδοχή εισερχομένων κλήσεων από προμηθευτές, πελάτες και συνεργάτες
  • Εξερχόμενες κλήσεις σε προμηθευτές και πελάτες με σκοπό την διευθέτηση λεπτομερειών
  • Κατάρτιση αναφορών για την διεύθυνση
  • Συναντήσεις με προμηθευτές ή πελάτες για την επίβλεψη διαδικασιών και την επίλυση προβλημάτων
  • Συναντήσεις με δημόσιους φορείς ή πιστωτικούς οργανισμούς για τους σκοπούς της επιχείρησης
  • Καταγραφή ημερήσιων δραστηριοτήτων για την οργάνωση του χρόνου και την αποτελεσματικότητα
  • Μετάφραση κειμένων και αποστολή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας σε πελάτες ή προμηθευτές
  • Επίβλεψη οργανωτικού πλάνου και εντολών διεύθυνσης στο σύνολο της λειτουργίας της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση επικοινωνίας στον γραπτό και προφορικό λόγο
  • Εχεμύθεια και αξιοπιστία
  • Ευελιξία στο ωράριο
  • Οργανωτική ικανότητα και αυτοπειθαρχία
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Λογιστικές γνώσεις θα εκτιμηθούν
  • Άριστη γνώση αγγλικών (άλλες ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν)
  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης β κατηγορίας -ΙΧ

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλον εργασίας
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση