Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/07/2021

Διαχειριστής Τεχνικής Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Διαθέτεις εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης με τεχνικό εξοπλισμό; Θέλεις να εργασθείς σε μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες στον τομέα των χημικών και απορρυπαντικών προϊόντων; Αν ναι, τότε μην χάνεις την ευκαιρία και κάνε την αίτηση σου τώρα!

Οι αρμοδιότητες του/της Διαχεριστή/τριας Τεχνικής Αποθήκης περιλαμβάνουν:
  • Οργάνωση, κωδικοποίηση και χωροθέτηση ανταλλακτικών και αναλωσίμων.
  • Διασφάλιση επάρκειας ανταλλακτικών και εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης.
  • Ζήτηση και αξιολόγηση Προσφορών Ανταλλακτικών Ελληνικής Αγοράς.
  • Παραγγελία και παραλαβή ανταλλακτικών και αναλωσίμων.
  • Τακτική διενέργεια φυσικών απογραφών.
  • Παρακολούθηση – αναπλήρωση των αποθεμάτων.
  • Έρευνα αγοράς για προμήθεια υλικών.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η ιδανικός/η υποψήφιος/α για τη θέση του/της Διαχειριστή/τριας Τεχνικής Αποθήκης πρέπει να κατέχει:
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε μηχανογραφημένη αποθήκη.
  • Πτυχίο ΤΕΙ σε τεχνικό τομέα (ηλεκτρολόγος- μηχανολόγος ή άλλη τεχνική κατεύθυνση)
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και e-mail.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση εφαρμογών συντήρησης και μηχανογράφησης CMMS (κατά προτίμηση Coswin 8i)
  • Άριστη ικανότητα οργάνωσης, χωροθέτησης, τάξης και καθαριότητας χώρων ευθύνης.
  • Άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου και τήρησης προθεσμιών.
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Δίπλώμα αυτοκινήτου

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει στον/στην Διαχειριστή/τρια Τεχνικής Αποθήκης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και ασφαλές περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαιδευση