Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Σερβιτόρος / Σερβιτόρα

Εστίαση

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στο Kitchen Pasta αναζητούμε νέους συνεργάτες, γεμάτους όρεξη για να στελεχώσουν την ομάδα μας.

Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει πάθος για αυτό που κάνει, να αγαπά το φαγητό και να είναι πρόθυμος να προσφέρει επαγγελματική και ποιοτική εξυπηρέτηση.

Αρμοδιότητες:
  • Καλείστε να προσφέρετε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες και τους συναδέλφους σας
  • Είστε υπεύθυνοι για την αποδοχή και τη διεκπεραίωση των παραγγελιών
  • Να γνωρίζετε τα προϊόντα και το μενού και να μπορείτε να δώσετε πληροφορίες και λεπτομέρειες όταν αυτό σας ζητηθεί
  • Να καταλαβαίνετε και να χρησιμοποιείτε το λογισμικό λήψης παραγγελιών
  • Φροντίζετε για τον καθαρισμό και τη διατήρηση του χώρου σας εντός των προτύπων υγιεινής και καθαριότητας
  • Να εργάζεστε με ταχύτητα, αλλά πάντα με προσοχή στην ποιότητα του προϊόντος και της εξυπηρέτησης
  • Καλείστε να υποστηρίζετε την ομάδα σας για την ομαλή λειτουργία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε εμπειρία και πάθος για τον χώρο της φιλοξενίας και της εστίασης
  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και είστε φιλικοί και εξυπηρετικοί με τους πελάτες
  • Σας αρέσουν η ομαδική δουλειά και οι κοινοί στόχοι
  • Είστε προσηλωμένοι στη λεπτομέρεια. Η ποιότητα και η συνέπεια είναι πολύ σημαντικά για εμάς
  • Εμπνέετε σιγουριά και εμπιστοσύνη στους συναδέλφους και στην ομάδα σας
  • Η άριστη χρήση των αγγλικών είναι απαραίτητη
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εστιατορίου (απαραίτητη)

Παροχές

  • Ευκαιρία για επαγγελματική εξέλιξη και χάραξη καριέρας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προνομίων
  • Αν είσαι πρόθυμος και έτοιμος να βοηθήσεις να δημιουργήσουμε όμορφες εμπειρίες σε ένα άνετο, ευχάριστο και με γρήγορους ρυθμούς εργασιακό περιβάλλον, στείλε μας το βιογραφικό σου. Ανυπομονούμε να σε γνωρίσουμε!

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.