Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/12/2021

Λογιστής / Λογίστρια

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Λογιστής / Λογίστρια με πτυχίο ΑΕΙ Οικονομικής Κατεύθυνσης για το Γραφείο Σαμαρά - Λογιστικές και Συμβουλευτικές Υπηρεσίες -  που εδρεύει στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής.

Περιγραφή θέσης:

  • Λογιστική και φορολογική υποστήριξη πελατών γραφείου με διπλογραφικά βιβλία
  • Παρακολούθηση φορολογικών υποχρεώσεων πελατών
  • Κατάρτιση οικονομικών καταστάσεων επιχειρήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ  Οικονομικής Κατεύθυνσης / Λογιστικής
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 5-10 έτη σε διπλογραφικά βιβλία
  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη
  • Πακέτο αμοιβών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον