Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/04/2017

Junior Quality Officer (Οινόφυτα) (κωδ. θέσης: 722/ 71296)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής ελληνικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Παρακολούθηση και εφαρμογή συστημάτων διασφάλισης ποιότητας

• Διενέργεια ελέγχων σε όλα τα στάδια της παραγωγικής διαδικασίας

• Διενέργεια εργαστηριακών ελέγχων και δοκιμών

• Ενημέρωση της βάσης δεδομένων της εταιρείας

• Παρακολούθηση εξωτερικών πιστοποιήσεων

• Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές

• Τήρηση όλων των κανόνων ασφαλείας και υγιεινής

• Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

• Απόφοιτος/ η ΤΕΙ/ ΑΕΙ τμήματος Χημείας, Επιστήμης των Υλικών ή παρεμφερούς τμήματος

• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή

• Καλή γνώση των εφαρμογών MS Office

• Επιθυμητή η γνώση συστήματος ERP

• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

• Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, με έμφαση στην λεπτομέρεια και διάθεση για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίαςΠεριγραφή Θέσης