Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Προσωπικό για Κρύα Κουζίνα

Εστίαση

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τα Petite Fleur , αναζητούν άτομο για Κρύα Κουζίνα στο κατάστημά τους στο εμπορικό κέντρο Athens Designer Outlet στα Σπάτα(πρώηνMCARTHUR GLEN).

Ωράριο Καταστημάτων Εμπορικού

Αρμοδιότητες :
  • Σχετική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Παραγωγή σαλατών
  • Κρύα και ζεστά πιάτα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ταχύτητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Διάθεση εξέλιξης
  • Τήρηση κανόνων προσωπικής υγιεινής.
Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα (καθαρό ποινικό μητρώο και βιβλιάριο υγείας)

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πρόγραμμα εκπαίδευσης.
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον .
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.