Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2022

TV Monitoring Technician (Back Office)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Greece, για λογαριασμό της εταιρείας Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

(Πλήρης Απασχόληση)

Περιγραφή Θέσης
• Διαχείριση τεχνικών ζητημάτων της υπηρεσίας IPTV
• Διαχείριση συστήματος καταχώρησης αιτημάτων (ticketing)
• Ενημέρωση όλων των εμπλεκόμενων μονάδων για το στάδιο επίλυσης τεχνικών ζητημάτων
• Παρακολούθηση και διαχείριση εκκρεμοτήτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η ΙΕΚ/TEI/AEI τεχνολογικής κατεύθυνσης
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εταιρεία τηλεπικοινωνιών ή πληροφοριακών συστημάτων
• Επιθυμητή γνώση Siebel
• Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
• Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Παροχές

• Σταθερές αποδοχές
• Δυνατότητα εξέλιξης σε δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.