Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/04/2024

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Το ξενοδοχείο Hyatt Regency Thessaloniki κατέχοντας ηγετική θέση στο χώρο της φιλοξενίας επιθυμεί να προσλάβει άτομο με ενδιαφέρον για το αντικείμενο εργασίας του και εστίαση στην ικανοποίηση πελατών, ως:

Καμαριέρα/η (Ref. code: RMD)

Κύρια καθήκοντα:

  • Καθαριότητα δωματίων σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Σωστή χρήση εξοπλισμού και μηχανημάτων καθαριότητας
  • Διαχείριση αιτημάτων και παραπόνων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικών
  • Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων θα θεωρηθεί προσόν

Ικανότητες:

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Αποτελεσματική διαχείριση έκτακτων συμβάντων και παραπόνων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και συνέπεια στην ολοκλήρωση εργασιών

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλιση