Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/5/2022

Υπάλληλοι Στελέχωσης Καταστήματος Εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΙΚΕΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Υπάλληλοι για τη Στελέχωση καινοτόμου concept εστίασης (on board stores) στην περιοχή ΙΚΕΑ.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή θέσης:
Ο κατάλληλος υποψήφιος θα φροντίζει καθημερινά να εξυπηρετεί τις λειτουργικές ανάγκες του καταστήματος στα πόστα ευθύνης που θα οριστούν! Αντίστοιχα, θα ολοκληρώσει τον απαραίτητο κύκλο θεωρητικών και πρακτικών εκπαιδεύσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις παρασκευής καφέ και πώλησης προϊόντων
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Εμπειρία στο χώρο της εστίασης ή των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α.
  • Προοπτικές εξέλιξης