Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Υπάλληλος για τη διαχείριση πελατολογίου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Φοροτεχνικό γραφείο του Λονδίνου αναζητεί υποψήφια για το υποκατάστημα στη Θεσσαλονίκη, με άπταιστη γνώση Αγγλικών για διαχείριση πελατολογίου και πωλήσεις.

Η θέση αφορά την οργάνωση και επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες στα Ελληνικά και Αγγλικά.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και διαχείριση πελατολογίου με τη χρήση CRM
  • Γραπτή και τηλεφωνική επικοινωνία με συνεργάτες και λογιστές στην Αγγλική γλώσσα
  • Ενημέρωση και πώληση των υπηρεσιών μας σε δυνητικούς πελάτες (leads)
  • Διαχείριση των κοινωνικών δικτύων σε συνεργασία με το τμήμα Marketing

* ΟΧΙ άσκοπα βιογραφικά από υποψήφιες που δεν κατέχουν άψογα την Αγγλική γλώσσα σε προφορικό και γραπτό λόγο. Μέρος της συνέντευξης θα πραγματοποιηθεί στην Αγγλική γλώσσα.

* Η υποψήφια θα εργαστεί ως part-time τους πρώτους μήνες για τη βασική εκπαίδευση επί πληρωμή. Έπειτα παρέχεται η δυνατότητα full-time απασχόλησης & ικανοποιητικών bonus. Εργασία σε πενθήμερη βάση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες γνώσεις office και εμπειρία στη χρήση υπολογιστή
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες με ευφράδεια λόγου σε άκρως επαγγελματικό επίπεδο
  • Όρεξη για μελέτη σε νέα ενδιαφέροντα αντικείμενα γύρω από τη λειτουργία και οργάνωση μιας επιχείρησης
  • Βασική γνώση χρήσης & διαχείρισης Social Media (παρέχεται η ανάλογη εκπαίδευση)
  • Επιθυμητό η υποψήφια να είναι κάτοχος πανεπιστημιακού τίτλου σπουδών
  • Φιλοδοξίες για συνεχή ανάπτυξη & όρεξη για μάθηση

Παροχές

  • Μισθός πάνω από τον βασικό
  • Παρέχεται πλήρης εκπαίδευση επί πληρωμή
  • Προοπτικές εξέλιξης με ικανοποιητικές bonus αποδοχές από τον δεύτερο μήνα
  • Πενθήμερο - ώρες γραφείου
  • Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι με καινούργιο laptop και εξοπλισμό
  • Ευχάριστο ομαδικό περιβάλλον εργασίας