Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2024

Employee in travel agency

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Σχετικά με την προσφορά εργασίας

Το γραφείο εισερχόμενου τουρισμού Yalos Tours στην Αθήνα, το οποίο απευθύνεται αποκλειστικά στη γαλλόφωνη αγορά, αναζητά συνεργάτες.

Η αποστολή σας:

  • Διαχείριση αιτημάτων , ατομικών και ομαδικών κρατήσεων
  • Να συμβουλεύετε τα ταξιδιωτικά γραφεία του εξωτερικού
  • Προετοιμασία προσφορών (Κοστολόγηση)
  • Να ενημερώνετε τα ταξιδιωτικά γραφεία και τους tour operators για τις καλύτερες υπηρεσίες και να διαπραγματεύεστε τις καλύτερες τιμές.

Το προφίλ σας:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε παρόμοια δραστηριότητα
  • Άριστη γνώση της γαλλικής γλώσσας και των ελληνικών προορισμών
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Καλή γνώση των εργαλείων πληροφορικής (Microsoft Office κ.λπ.)
  • Άριστη γνώση της γαλλικής γλώσσας επιπλέον της αγγλικής

Μόνιμη θέση εργασίας με καλές αποδοχές.

Ενταχθείτε στην ομάδα της Yalos Tours στέλνοντας το βιογραφικό σας σημείωμα.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2109248919

À propos de l’offre d’emploi

L'agence de tourisme réceptif Yalos Tours à Athènes Grece qui s'adresse exclusivement au marché francophone, recherche des partenaires.

Votre mission :

  • Traiter les demandes, les réservations individuelles et de groupes
  • Conseiller les agences de voyage à l'étranger
  • Préparer les offres (cotations)
  • Informer les agences de voyage et les tour-opérateurs sur les meilleurs services et négocier les meilleurs prix.

Votre profil :

  • Au moins 2 ans d'expérience dans une activité similaire
  • Excellente connaissance de la langue française et de la destination grecque
  • Esprit d'équipe et de coopération
  • Bonne connaissance des outils informatiques (Microsoft office etc.)
  • Excellente connaissance de la langue française en plus de l'anglais

Emploi permanent avec une bonne rémunération.

Rejoignez l'équipe de Yalos Tours en envoyant votre CV.

Tel: +30 2109248919