Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Καμαριέρα / Housekeeping

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ

Ζητείται καμαριέρα για επιχείρηση καταλυμάτων, 10 διαμερισμάτων, για 8ωρη εποχική απασχόληση. Οι ενδιαφερόμενες θα πρέπει να είναι διαθέσιμες για εργασία από 10 Ιουνίου έως τέλος Σεπτεμβρίου.

Αρμοδιότητες:

  • Φροντίδα και καθαριότητα εσωτερικών και εξωτερικών χώρων των συγκροτημάτων
  • Καθαριότητα και τακτοποίηση διαμερισμάτων
  • Διαχείριση Λινών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε ανάλογη θέση σε τουριστικό κατάλυμα
  • Αντίληψη και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Διάθεση για εργασία, υπευθυνότητα και εργατικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Διαμονή
  • Πλήρης Ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός: 1.200€ καθαρά

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα, απαραιτήτως με πρόσφατη φωτογραφία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.