Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/07/2019

Καθαρίστρια Κοινόχρηστων Χώρων

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Med Sea Health Α.Ε. αναζητά για τη σεζόν 2019 για το 5* ξενοδοχειακό της συγκρότημα Miraggio Thermal Spa Resort στο Παλιούρι, στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, να καλύψει την ακόλουθη θέση:

(ΚΩΔ:CL19)

Καθήκοντα θέσης:

  • Λεπτομερής και συστηματική καθαριότητα όλων των κοινόχρηστων χώρων και των γραφείων: γραφεία, τουαλέτες, χώροι επισκεπτών, διάδρομοι, τζαμαρίες κ.λπ.
  • Διατηρεί την καθαριότητα του εξοπλισμού και των χώρων αποθήκευσης.
  • Τακτοποιεί τους χώρους επισκεπτών-πελατών.
  • Σωστή διαχείριση και αποθήκευση του εξοπλισμού και των υλικών (υλικά καθαρισμού).
  • Ενημέρωση του/της προϊσταμένου/-ηςγια φθορές, ελλείψεις και βλάβες.
  • Εκτέλεση των εργασιών με ταχύτητα, συνέπεια και ευσυνειδησία.
  • Εκπροσωπεί το ξενοδοχείο με επαγγελματισμό και ευγένεια σε κάθε επικοινωνία με τους πελάτες.
  • Αυστηρή τήρηση της προσωπικής υγιεινής, τήρηση των απαιτήσεων και των προτύπωνσύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση της ρωσικής ή άλλης γλώσσας
  • Επιθυμητό απολυτήριο Λυκείου
  • Διετής τουλάχιστον επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή υγεία, φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας, καθώς και σε πρότυπα παροχής υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής oργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου.

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • 6-8 μήνες απασχόληση
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας)

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Βιογραφικά που δεν πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις ή στέλνονται χωρίς φωτογραφία δεν θα αξιολογηθούν.

Θα επικοινωνήσουμε στο προσεχές διάστημα μόνο με όσους επιλεγούν για συνέντευξη.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).