Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Αποθηκάριος Καταστήματος Λιανικής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΤΡΑ

H Sport Vision επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της έναν αποθηκάριο 8ωρης απασχόλησης για το κατάστημα της Πάτρας.

Αρμοδιότητες:
  • Βασικές κινήσεις αποθήκης/logistics(παραλαβή προϊόντων, ενδοδιακινήσεις προϊόντων, έκδοση δελτίων)
  • Διαχείριση και έλεγχος παραλαβής προϊόντων.
  • Έλεγχος και διαχείριση αποθεμάτων
  • Συμμετοχή στις απογραφές αποθεμάτων.
  • Προετοιμασία/συσκευασία των παραγγελιών και των επιστροφών στους προμηθευτές
  • Οργάνωση και τακτοποίηση της αποθήκης βάση κατηγοριοποίησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε τμήμα αποθήκης - logistics.
  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Άριστη γνώση και γενική ευχέρεια στην χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Βασικές γνώσεις αγγλικών
  • Οργανωτικότητα και ομαδικότητα.
  • Ικανότητα εργασίας σε ένα περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς και διαχείριση πολλαπλών θεμάτων.

Παροχές

  • Εργασία Δευτέρα-Παρασκευή 8ωρης απασχόλησης, ωράριο 09.00-17.00
  • Ένταξη στις εταιρικές παροχές και προνόμια.
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.