Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2020

Σύμβουλος Προγραμμάτων ΕΣΠΑ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων, με έδρα στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

  • Σύμβουλο Προγραμμάτων ΕΣΠΑ
Βασικές Αρμοδιότητες της θέσης:
  • Σύνταξη, υποβολή, τεχνική υποστήριξη, διαχείριση και επίβλεψη συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων ΕΣΠΑ
  • Σύνταξη και υποβολή επιχειρηματικών σχεδίων για χρηματοδότηση από τραπεζικά ιδρύματα (Business Plans)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής Οικονομικής Κατεύθυνσης (Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λογιστική)
  • Γνώση των διαδικασιών λειτουργίας των προγραμμάτων ΕΣΠΑ  μέσω του ΠΣΚΕ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στον τομέα των συμβουλευτικών υπηρεσιών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS OFFICE)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Ικανότητα στη συλλογή, την επεξεργασία και την ανάλυση στοιχείων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης