Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/04/2024

Πωλητής καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ

Περιγραφή

Ποιοι είμαστε

Η ERGOBOX ΚΑΡΑΤΖΑΣ με ήδη 35 χρόνια επιτυχημένης πορείας στην εμπορία προϊόντων υδραυλικών, θέρμανσης και εργαλείων, παρέχοντας σε επαγγελματίες και καταναλωτές λύσεις υψηλής ποιότητας.

Στο πλαίσιο της δυναμικής μας ανάπτυξης αναζητούμε:

Πωλητή Καταστήματος

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Φροντίδα για την τήρηση των διαδικασιών και τη βελτιστοποίηση των αποτελεσμάτων αυτών
  • Υπευθυνότητα για παρακολούθηση αποθέματος και ανεφοδιασμού
  • Υποστηρικτικές διαδικασίες και εργασίες με στόχο την εύρυθμη λειτουργία των χώρων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Ομαδικότητα - προσαρμοστικότητα
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.