Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Εξυπηρέτηση Πελατών - Φούρνος

Εστίαση

Πόλη ΚΈΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Παραδοσιακή Αλυσίδα Αρτοσκευασμάτων στο Κέντρο της Αθήνας αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της άτομα για την εξυπηρέτηση πελατών.

Σύντομη περιγραφή θέσης

Το κατάλληλο άτομο είναι σε θέση να ανταποκρίνεται πλήρως σε όλες τις θέσεις εργασίας των καταστημάτων όπως είναι η εξυπηρέτηση πελατών, η παρασκευή καφέ και ροφημάτων, τα ψησίματα της φρέσκιας ζύμης, η ορθή καθαριότητα των πόστων, η καταγραφή των αποθεμάτων και η πραγματοποίηση των παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αναλαμβάνει απόλυτα την ευθύνη του πόστου
  • Επιδιώκει την αξιολόγηση της απόδοσης του
  • Έχει οργανωτική σκέψη και είναι αυτοπαρακινούμενος
  • Διψά για γνώση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Απολαμβάνει να βρίσκεται σε ομαδικά περιβάλλοντα
  • Κατέχει άριστη γνώση Κανόνων Υγιεινής και συντήρησης τροφίμων
  • Διαθέτει γνώση της Αγγλικής

Παροχές

Παρέχονται τα παρακάτω:

  • Πλήρης εκπαίδευση βάσει λειτουργικών προτύπων εταιρείας
  • Στολή εργασίας και σίτιση
  • Πλήρες ωράριο και μισθολογικές απολαβές
  • Εύκολή πρόσβαση, με ΜΜΜ